609 201 900
debowa_pracownia_87

Jednym z cenniejszych gatunków drzew liściastych w Polsce jest dąb. O jego wyjątkowości świadczy wysoka twardość i walory estetyczne. Od wieków ludzie doceniali jego szlachetność i kojarzyli je z luksusem. Piękne usłojenie i głęboki kolor podnoszą estetykę drewna.

Drewno dębowe jest dość łatwe w obróbce, ale szlifowanie (ścieranie) nie jest już takie proste, co jest zaletą, ponieważ świadczy o trwałości i odporności na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Kolejnym atutem mebli dębowych jest to, że pasują do każdego wnętrza. Stół dębowy prezentuje się tak samo dobrze w skandynawskim, industrialnym, czy nowoczesnym stylu. Żaden gatunek drewna nie tworzy takiego klimatu jak dąb, łącząc elegancje z przytulnością. Biorąc to wszystko pod uwagę chcemy zaoferować Państwu wyjątkowy produkt. Nasze stoły, będące odpowiedzią na indywidualne życzenia Klienta są pieczołowicie poddawane ręcznej pracy, by z każdego kawałka tego wspaniałego materiału uzyskać piękny i niepowtarzalny mebel, odzwierciedlający styl i oryginalny charakter wnętrza.

W naszej pracowni jesteśmy nastawieni na potrzeby klienta. Chętnie stworzymy Twoje wymarzone meble. Od zawsze przywiązywaliśmy wagę do personalizacji zamówień. Każdy wytworzony przez nas mebel posiada swoją niezwykłą historię.

Wybieramy odpowiedni materiał który, najbardziej będzie Państwu odpowiadać. Do projektów używamy najwyższej jakości drewna. Na życzenie klienta możemy dobrać deski z którym wykonany będzie mebel, tak aby posiadały naturalne sęki i pęknięcia. Możemy też poszukać elementów które będą niemal zupełnie pozbawione naturalnych ubytków.

Dębowa Pracownia
z szacunku do dębu

z szacunku do dębu